Programok

Szenvedélybetegek lelkigyakorlata
Időpont: Március 3. (csütörtök) – Március 6. (vasárnap)
Jelentkezni: Titkó Imre atyánál.

Görögkatolikus Hittan és énekverseny
Időpont: Március 5. (szombat)

Nemzetközi Ökumenikus diákcsoport Rómából.
Időpont: Március 7. (hétfő) - Március 9. (szerda)

Lelki nap – Fábiánháza
Időpont: Március 8. (kedd)
Vezeti: Mosolygó Tibor atya

Szent Lukács Lelki nap
Időpont: Március 11.
Szervező: Ősz Tibor atya

Lelki nap – Kálmánháza
Időpont: Március 12. (szombat)
Vezeti: Mosolygó Tibor atya

Panoráma Világklub est
Időpont: Március 12. (szombat)
Házigazda: Papp Bertalan Máriapócs város Polgármestere.
(Március 15. megemlékezés)

Nagy Szent Bazil Oktatási Központ lelkigyakorlata.
Időpont: Március 18 (péntek) – Március 19 (szombat)

Lelki nap – Álmosd
Időpnt: Március 19 (szombat)
Vezeti: Jaczkó Dániel atya

Karácsfalvi Líceum lelkigyakorlata
Időpont: Március 18 – Március 20
Szervező: Pősze Roland

Közfoglalkoztatottak Lelki napja
Időpont: Március 21.
Vezeti: Erdei Tamás diakónus, Mosolygó Tibor atya

Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola lelki napja
Időpont: Március 23.
Vezeti: Mosolygó Tibor atya

Cursillo csapatépítő tréning
Időpont: Április 2. (szombat)
Szervező: Joó Detti

Nyíregyházi Szent Imre Gimnázium IX. C osztályának lelkigyakorlata.
Időpont: Április 3 – Április 6
Vezető: Bákonyi János atya

Lelki nap – Fehérgyarmat
Időpont: Április 6.
Vezeti: Mosolygó Tibor atya, Erdei Tamás diakónus

Nevelőszülők továbbképzése
Időpont: Április 7.
Vezeti: Virág László atya

Debreceni Férfi Cursillo
Időpont: Április 7. (csütörtök) – Április 10. (vasárnap)

Felvidéki zarándokok látogatása
Időpont: Április 8. – Április 9.

Nyíregyházi Szent Imre Gimnázium osztályának lelkigyakorlata
Időpont: Április 10 – Április 13.

Boldog Cefferino Egyesület lelkigyakorlata
Időpont: Április 11 – Április 13.

Szent Lukács Gyermekvédelmi Központ Lelkigyakorlata
Időpont: Április 12 – Április 13.

Női Cursillo – Debrecen
Időpont: Április 14 – Április 17

Szent Lukács Gyermekvédelmi Központ Lelkigyakorlata
Időpont: Április 19 -20
Vezeti: Mosolygó Tibor atya

Szórványban élő Görögkatolikus hívek lelkigyakorlata
Időpont: Április 22 – Április 24

Munkácsi Görögkatolikus Egyházmegye kispapjainak lelkigyakorlata
Időpont: Április 24 – Április 27

A Budapesti Görögkatolikus Helynökség búcsúja
Időpont: Április 24.

Szent Lukács Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Április 26 – Április 27

Megváltozott cselekvőképességűek zarándoklata
Időpont: Április 30.

Az anyák és nők búcsúja
Időpont: Május 1.

Egri Ward Mária Általános Iskola osztálykirándulása
Időpont: Május 3 – Május 4

Kőszegi Zarándokcsoport látogatása
Időpont: Május 5.

Gyerekbúcsú
Időpont: Május 7.

Özvegyek és egyedül élők búcsúja
Időpont: Május 8.

Szent Lukács Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Május 10- 11.

Házaspárok lelkigyakorlata – Tapolca
Időpont: Május 12 – Május 13.
Vezeti: Varga Ottó atya

Nemzeti Örökség Intézetének programja Máriapócson.
Időpont: Május 14.

Pünkösdi búcsú
Időpont: Május 16. (hétfő)

Rózsafűzért imádkozók lelkigyakorlata
Időpont: Május 18-20

Lovas zarándoklat
Időpont: Május 21.

Az egyházközségek képviselőtestületének zarándoklata
Időpont: Május 22.

Szent Lukács Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Május 24 – Május 25
Vezeti: Mosolygó Tibor

Szenvedélybetegek lelkigyakorlata
Időpont: Május 26 – Május 29
Jelentkezni: Titkó Imre atyánál

A betegek és gyógyítók országos zarándoklata
Időpont: Május 29

Szent Lukács Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Május 31 – Június 1
Vezeti: Mosolygó Tibor

Család-csoda
Időpont: Június 4. (szombat)
Szervező: Tóth András atya

Nagyszülők zarándoklata
Időpont: Június 19 (vasárnap)

Lakásotthonos gyermekek jutalomtábora
Időpont: Június 20-23

Cursillo
Időpont: Június 23-26

Papcsaládok találkozója
Időpont: Június 25. (szombat)

Pedagógusok búcsúja
Időpont: Június 26. (vasárnap)

Női cursillo
Időpont: Június 30 – Július 3

Kerékpáros zarándoklat
Időpont: Július 2 (szombat)

Szent Lukács szociális szférájában dolgozók lelkigyakorlata
Időpont: Július 5-6

Kárpátaljai Görögkatolikus közösségek gyalogos zarándoklata
Időpont: Július 23-24

Illés próféta búcsúja
Időpont: Július 24.

Motorosok zarándoklata
Időpont: Július 30.

A Debrecen-Nyíregyházai Egyházmegye búcsúja
Időpont: Július 31.

Szent Lukács szociális szférájában dolgozók lelkigyakorlata
Időpont: Augusztus 2-3

Ifjúsági gyalogos zarándoklat Máriapócsra
Időpont: Augusztus 8-13.

Nagyboldogasszony-napi búcsú
Időpont: Augusztus 13-14.

Tanévkezdõk zarándoklata
Időpont: Augusztus 28.

Szenvedélybetegek lelkigyakorlata
Időpont: Szeptember 1 – 4
Jelentkezni: Titkó István atyánál

A kegykép hazahozatalának emléknapja (hétfõ)
Időpont: Szeptember 5.
A csodálatos könnyeket õrzõ kendõ elõvétele

Munkácsi Görögkatolikus Egyházmegye zarándoklata
Időpont: Szeptember 10.

Kisboldogasszony-napi búcsú
Időpont: Szeptember 10-11.

Szlovákiai görögkatolikusok zarándoklata (csütörtök)
Időpont: Szeptember 15.

Cigány származású görögkatolikus hívek lelkigyakorlata
Időpont: Szeptember 16-18.

A Szent Kereszt felmagasztalásának búcsúja
A katolikus cigány közösségek zarándoklata
Időpont: Szeptember 18.

Szent Lukács Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Szeptember 20-21
Vezeti: Mosolygó Tibor

A szlovákiai magyar esperesi kerület zarándoklata (szombat)
Időpont: Szeptember 24.

A romániai magyar görögkatolikus esperesi kerület zarándoklata
Időpont: Szeptember 25.

Szent Lukács Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Szeptember 27-28
Vezeti: Mosolygó Tibor

Családi lelkigyakorlat – Sajószentpéter
Időpont: Szeptermber 30 – Október 2.
Szervezi: Jármi Zoltán atya

A bazilitaharmadrend zarándoklata (Szent Liturgia 10.30)(szombat)
Időpont: Október 1.

Az istenszülõ oltalma
A házaspárok és családok búcsúja és az Európai
Máriás Háló napja
Időpont: Október 2.

Rózsafűzért imádkozók lelkigyakorlata
Időpont: Október 3-5

A Munkácsi Római Katolikus Egyházmegye zarándoklata
péntek éjjel virrasztás, szombat délelõtt Szentmise 09.00 órakor)
Időpont: Október 7-8

Szepsi görög- és római katolikus testvérek zarándoklata (szombat)
A KÉSZ országos zarándoklata
Időpont: Október 8.

Keresztény Értelmiségi Szövetség lelki napja
Időpont: Oktober 8.

Szepsi Esperesi Kerület lelki napja
Időpont: Október 8.

Újságírók zarándoklata
Időpont: Október 9.

Szent Lukács Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Október 11-12
Vezeti: Mosolygó Tibor

Férfi cursillo
Időpont: Október13-16

A szeretetszolgálatok zarándoklata (szombat)
Időpont: Október 15.

Szent Lukács Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: Október 18-19
Vezeti: Mosolygó Tibor

Erdõk, mezõk szolgáinak zarándoklata (szombat)
Időpont: Október 22.

A Kegykép elsõ könnyezésének emléknapja (péntek)
Időpont: November 4.

Az ijfúság búcsúja. Az érettségizõk zarándoklata (szombat)
Időpont: November 5.

Női Cursillo
Időpont: November 10-13

Szent Mihály fõangyal búcsúja
Időpont: November 13.

Szent Lukács Gyermekvédelmi Központ lelkigyakorlata
Időpont: November 15.
Vezeti: Mosolygó Tibor

Szenvedélybetegek lelkigyakorlata
Időpont: November 17-20
Jelentkezni: Titkó István atyánál.

Orvosok és gyógyszerészek zarándoklata (szombat)
Időpont: November 19.

Az Istenszülõ templomba vezetésének búcsúja
Időpont: November 20.

Cursillo – Ultreja
Időpont: November 26

Szent Anna csodálatos foganásának emléknapja
Gyermekáldást várók zarándoklata
Időpont: December 2.

Pócsi betlehemes
Időpont: December 24.